Kontaktlēcas cilvēkiem pāri 40

kontaktlecas cilvekiem pari 40Sasniedzot 40 gadsu slieksni, cilvēkiem sāk parādīties problēmas ar redzi . Ja pēkšņi, lasot grāmatu, to ir nepieciešams turēt tālāk no acīm, lai labāk redzētu, nesatraucies, tas ir normāli un tu neesi viens šajā situācijā. Taču iegādāties brilles nav vienīgais risinājums šajā situācijā, jo mūsdienās ir pieejamas multifunkcionālas kontaktlēcas, kuras palīdzēs tev redžet labāk un skaidrāk, nenēsājot brilles.

Valkājot šīs kontaktlēcas tev būs iespēja ne tikai skaidri redžet tālumā, bet arī lasīt un rakstīt tādā pašā attālumā, kā tas bija jaunībā. Šīs kontaktlēcas darbojas uz principa, ka tās ir sadalītas divos tādos kā sektoros, kur katrā no tiem ir citādāki parametri, lai  koriģētu noteikto redzes defektu. Piemēram, lēcu reģionā, caur kuru tu skatīsies, kad pielietosi savu perifēro redzi, jeb, vienkāršim vārdiem sakot, skatīsies uz lietām tuvumā, tavas acs un lēcu centrālajās daļās, būs iestrādāti tādi parametri, kuri palīdzēs labot tavu redzi, lai nebūtu jāvirza lasītais materiāls tālāk no acīm. Taču reģionos, kuri tiks izmantoti, lai vertos tālumā – lēcas malās, tiks iestrādāti tādi parametri, kas korģē redzi tālumā, lai palīdzētu tev saskatīt pat vistālākās ceļazīmes.

Šādas lēcas ir ideāls risinājums ikvienam cilvēkam, kuram papildus redzes problēmām tālumā, sāk pasliktināties redze arī tuvumā, taču nepatīk arī nēsāt brilles, jo tās atļauj līdz pat 16 stundām nēsāt šīs lēcas un dzīvot dzīvi tā, it kā tev vispār nebūtu redzes problēmu.