Acu krāsas nozīme 2. daļa

Pelēkzaļa acu krāsa

Šādiem cilvēkiem piemīt liels gribasspēks un ir iespēja sasniegt jebko, ko ir iecerējis. Ar šiem cilvēkiem ir grūti strādāt grupā, jo bieži nevar vienoties. Šādi cilvēki bieži ir stūrgalvīgi, kas dažreiz strādā viņu labā, it īpaši svarīgos jautājumos. Tie ir nepiekāpīgi un stingri pret citiem cilvēkiem.

Zaļa acu krāsa

Ja cilvēkam ir zaļa acu krāsa, tad ar viņu būs viegli sadraudzēties, jo viņš ir maigs un draudzīgs. Šāds cilvēks ir uzticīgs un mīl ar visu sirdi. Bieži vien īstiem bruņiniekiem piemīt zaļa acu krāsa. Uz šiem cilvēkiem ir iespēja paļauties, ko viņu apkārtējie cilvēki ļoti novērtē. Toties citādāk ir ar ienaidniekiem, jo tie zaļacainos cilvēkus neieredz vēl vairāk, jo viņi ir stingri rakstura ziņā. Šie cilvēki prot uzklausīt un ir lieliski sarunu biedri. Cilvēki ar zaļām acīm skaitās kā labvēlīgākie cilvēki uz zemeslodes. Šie cilvēki lieliski tiek galā ar visiem amatiem. Šie cilvēki ir stabili un viņiem ir lieliska iztēle.

Dzeltena acu krāsa

Dzeltena jeb tīģerkrāsas acis ir sastopamas reti, jo šī acu krāsa nav vairāk jā 1% zemes iedzīvotāju. Cilvēkiem ar šādu acu krāsu parasti ir talanti, kuri nepiemīt citiem. Pastāv uzskats, ka šiem cilvēkiem ir spēja lasīt citu domas. Šie cilvēki ir ļoti mākslinieciski un ar radošu pieeju spēj atrisināt visādas problēmas. Ar šiem cilvēkiem ir ļoti patīkami kontaktēties, jo tie ir maigi un radoši.

Zilu acu krāsa

Šo acu krāsas īpašnieki ir romantiķi, kā arī ļoti jūtīgi un emocionāli cilvēki. Viņi parasti neprātīgi iemīlas un spēj aizraut savu partneri ar savu kaisli. Domu gājienu nav iespējams paredzēt. Šie cilvēki ir tendēti uz taisnīguma sajūtu. Viņu pierādīs taisnību pat tad, ja tas nāks par sliktu pašiem. Šie cilvēki novērtē taisnību un paši cenšas būt patiesi. Tomēr zilacainajiem cilvēkiem ir arī trūkumi – uzpūtība un augstprātība. Ļoti patīk iesaistīties konfliktos un izveidot strīdus, arī tad, kad tiem nav pamata. Viņiem ir grūti uztvert citu problēmas. Toties, ja jūsu acis ir tumši zilas, tad ir iespēja nolasīt citas īpašības. Šie cilvēki ir uzstājīgi un sentimentāli. Viegli pakļauties kaprīzēm un ātri mainās garastāvoklis. Šiem cilvēkiem ir grūti aizmirst tos ,kuri ir nodarījuši pāri. Bet ja jums acis ir gaiši zilā krāsā tad jūs bieži slēpjat kādu viltu un tas jums sanāk ļoti labi. Šādi cilvēki ir mērķtiecīgi un nepatīk sentimentālisms. Citu asaras šķiet nenozīmīgas, toties pašam bieži uznāk depresija bez kāda nozīmīga iemesla. Tomēr tas notiek reti, tādēļ lielākā daļa apkārtējo to nemaz nenojauš. Visbiežāk šādu acu īpašniekiem ir dažādība viņu dzīvē, bet raksturs ir mierīgs.

Acu krāsa spēj pateikt daudz par cilvēku, toties jāatceras, ka tikai acu krāsa nenosaka jūsu īpašības. Jūsu raksturu iespaido vēl daudz un dažādas lietas, piemēram vieta, kur uzaugāt, kādi ir jūsu vecāki un draugi. Tomēr, galvenās rakstura iezīmes ir iespējams mantot no vecākiem, tieši tāpat kā acu krāsu.