Acu krāsas nozīme

Cilvēka sajūtas un domas bieži vien var nolasīt no žestiem, gaitas, krāsu izvēles apģērbā vai pēc sejas vaibstiem. Nav vajadzīgs speciālists, lai pateiktu, ka meitene ar koši sarkaniem matiem ir drosmīga, ar lielu daudzumu enerģiju, kā arī to, ka cilvēks ar iztaisnotu muguru ir pašpārliecināts un drošs par sevi. Toties, daudzi nemaz nezina, ka lielākais avots, no kura ir iespēja nolasīt informāciju ir tieši acis, drīzāk to krāsa. Tādēļ arī ir teiciens: acis ir dvēseles spogulis. No astroloģijas viedokļa tiek uzskatīts, ka acis atspoguļo katra cilvēka horoskopa planētu krāsas, kuras spēj pastāstīt par katra cilvēka talantiem un tieksmēm. Zinātnieki ir pierādījuši, ka katra cilvēka acu nokrāsa ir unikāla un tās neatkārtojas. Kas tieši ļauj pēc acīm noteikt, kādas īpašības ir konkrētajam cilvēkam.

Tumša, gandrīz melna acu krāsa

Ja cilvēkam ir tumša acu krāsa, tad cilvēkā ir daudz enerģijas. Šie cilvēki ir izturīgi, sīksti un bieži vien ar nemierīgu raksturu. Piemīt daudz iniciatīvas. Tumšo acu krāsa spēj liecināt par cilvēku plašo sirdi un kaislīgumu. Šķēršļi nespēj biedēt šādus cilvēkus. Tā pat viņi pabeigs iesākto, lai arī ko tas dotu. Labāk nemēģināt apstādināt cilvēkus ar tumšu acu krāsu, jo tas visbiežāk būs neiespējami. Dažkārt šī īpašība nes laurus, citreiz rosina pārsteidzīgu lēmumu pieņemšanu.

Brūna acu krāsa

Brūnu acu īpašnieki ir apveltīti ar iedzimtu šarmu, kā arī asprātību un jūtīgumu. Brūnas acis liecina par temperamentu. Ļoti ātri reaģē un ātri arī spēj aizmirst un piedot cilvēkiem, kas nodarījuši pāri. Šie cilvēki ir kaprīzi un to var uzskatīt par brūno acu īpašnieku reto trūkumu. Šie cilvēki ir dabiski sabiedriski un tiem ir viegli saprasties ar citiem cilvēkiem. Iespēja ātri iemīlēties, toties tikpat ātri arī mīlestība pazūd. Toties ja acu krāsa ir gaiši brūna, tad īpašības ir nedaudz citādākas. Viņi ir kautrīgāki un bieži sapņo, vairāk patīk vientulība. Šādi cilvēki ir strādīgi un ļoti centīgi, tādi kā pragmatiķi. Jāatceras, ka gaišo acu īpašnieki jūs nekad nepievils. Viņi ir tendēti darīt visu vieni paši. Dzīvē daudz sasniegs, toties ietekme no malas ļoti traucē. Šie cilvēki ir ļoti jūtīgi un bieži pārdzīvo par lietām, citiem to neizrādot.

Pelēku acu īpašnieki

Šo acu krāsas īpašnieki ir gudri, toties ļoti izlēmīgi. Viņi, saskaroties ar problēmām, no tām neizvairās bet tieši mēģina tās risināt. Pelēkā krāsa acīs liecina par jūtīgumu un zinātkāri. Tieši šī iemesla dēļ cilvēkiem ar pelēkām acīm veicas gan mīlestībā, gan karjerā. Ja acu krāsa ir tumši pelēka, tad cilvēki ar šādu acu krāsu ir drosmīgi bet ietiepīgi. Merkūrs atbild par pelēko krāsu, bet ja tā ir tumšāka, tad par to atbilst Saturns. Šādi cilvēki ir pašaizliedzīgi un ļoti apņēmīgi. Bieži izpaužas greizsirdība, kaut gan to neatzīst. Jāpiemin, ka cilvēki ar tumši pelēku acu krāsu mīl tikai vienu cilvēku, tādēļ viņu partnerim nav par ko uztraukties.

Nobeigums nākamajā rakstā.