Jaunumi briļļu pasaulē

glasses

Jaunā briļļu kamera ļaus jums nepalaist garām labākos dzīves mirkļus

Kamera Blincam darbojas no mirkšķināšanas un to ir viegli piestiprināt pie jebkuru briļļu kājiņām.

Japāņu kompānija “Blincam” ir izstrādājusi oriģinālu kameru, kura ļauj fotografēt ar “acu skatienu”. Pateicoties kompaktajam korpusam un speciālai ierīces izstrādes sistēmai, to var viegli novietot uz saulesbriļļu un uz redzi koriģējošo briļļu kājiņām, bet lai kamera sāktu darboties, jums vajag tikai piemiegt ar aci. Tāda kamera, ļaus jums vienā mirklī uzņemt labākos dzīves momentus un jums nebūs jāmeklē ne viedtālruņi, ne kameras.

Jums nebūs vajadzīgas arī rokas, tāpēc, kameras ražotāji liek akcentu uz to, ka šo jauno ierīci varēs izmantot lai filmētu ēdienu gatavošanu, spēles kopā ar bērniem un pastaigas.

Pagaidām, ierīce ir spējīga uzņemt tikai fotogrāfijas, bet vistuvākajā laikā, tās funkcijas, noteikti tiks papildinātas. Lai saglabātu attēlus, ir iebūvēta atmiņa – 32 gigabaiti, kā arī Bluetooth , kura esamība ļauj fotogrāfijas uzreiz ievietot viedtālrunī. Ar tā palīdzību, ir paredzēts noregulēt kameru caur firmas Blincam pielikumu. Iemontētais akumulators būs spējīgs darboties četras stundas.

Sākumā, gadžetu ražos tikai melnbaltā krāsā, vēlāk krāsu palete paplašināsies. Mini kameras gabarīti ir 85x17x10, masa aptuveni 25 grami. Informācija par sensoriem un iegūtā attēla kvalitāti, diemžēl, nav pieejama.

Ražotājs, samērā veiksmīgi ir sācis vākt līdzekļus par saražoto un uz doto brīdi, ir savākta desmit reizes lielāka summa, nekā tika plānots. Tāda kamera maksā, aptuveni, 185 dolārus, tas ir tikai dabiski, ka visi varianti ar atlaidēm jau ir pārdoti. Kameru var iegādāties gan atsevišķi, gan kopā ar brillēm bez dioptrijām. Ar laiku Blincam plāno iekarot arī pasaules tirgu un piedāvāt savu preci Amazon, Ebay un citos interneta veikalos.

Jaunās Vogue brilles un Ņujorka – ideāls salikums!

Slavenais itāļu briļļu ietvaru un saules briļļu zīmols, turpina ceļu pa leģendārām pilsētām kopā ar mūzām – brazīliešu modeli Adriānu limu, indiešu aktrisi Dipiki Padukone un aktrisi no Ķīnas Ļu Ši Ši.

Šoreiz, Vogue, dosies kopā ar Adrianu uz Ņujorku – pilsētu, kura tiek uzskatīta par neizsīkstošu iespēju pilsētu, visas pasaules darījumu un kultūras pilsētu. Šajā akcijā ir izdevies apvienot visu labāko, ko tikai var piedāvāt Ņujorka; pilsētas dzīves eklektiku, kultūru un nacionalitāšu sajaukumu, kā arī bezgalīgo iedzīvotāju optimismu un dzīvīgumu.

Galveno, ievērojamāko objektu stingrās līnijas ideāli sader ar briļļu kolekciju, ar tās, vienlaicīgi, lakoniskajām un sievišķīgajām līnijām. Tādas brilles, būs spējīgas piešķirt neaizmirstamu, spilgtu raksturu arī jūsu tēlam – gan drošību, gan brīvību.

Modelis VO 5057

Lakoniskas formas un neparastu metāla detaļu savienojums, neparastā, plankumainā krāsa pasvītros spēcīgu raksturu un sievišķību. Zelta dekori, šajā klasiskajā modelī Ocean Knot , jūras mezgli – piešķirs jūsu tēlam šiku. Ir pieejamas vairākas krāsu gammas – violetas un ceriņu krāsas sajaukums, sarkanas un opālu sarkanas krāsas sajaukums, zilas un opālu zilas krāsas sajaukums.

Modelis VO 5104

Piesātināta zila krāsa un stingru, klasisku līniju ietvars, ļoti labi pasvītros jūsu spilgto individualitāti un kļūs par veiksmīgu, jūsu tēla nobeiguma posmu. Ir pieejami divu krāsu varianti – melnas un zilas.