Kādas saulesbrilles būs modē 2017. gadā?

sun-glasses

Stilīgas saulesbrilles ir pēdējais, ir kā pēdējais otas vilciens, kurš ļauj izveidot izmeklētu tēlu, jebkurā gadalaikā. Pareizi piemeklētas brilles ar aktuālu ietvaru, stiklu krāsu u dekoru, ļaus izveidot tēlu, kurš atbildīs visām, augstās modes prasībām, kā arī aizsargās acis un ādu tām apkārt, no kaitīgajiem ultravioletajiem stariem un saglabās labu redzi. Saulesbriļļu mode mainās ļoti ātri, tieši tāpat kā uz somiņām, kurpēm un kleitām, tāpēc, katru gadu slavenie dizaineri veido jaunas, šī svarīgā modes aksesuāra, kolekcijas.

Jaunu, saulesbriļļu izvēlēšanās un iegādāšanās ir ļoti atbildīgs uzdevums, jo, ja jums mājās jau ir vairāki, šie stilīgie aksesuāri, tad, katru dienu, izejot no mājām, jums ir iespēja veidot jaunu tēlu – neparedzamu un pārsteidzošu. Tagad mēģināsim tikt skaidrībā, kādām saulesbrillēm vajadzētu būt katrai, modernai sievietei 2017. gadā.

Saulesbriļļu izvēlēšanās noteikumi

Skatoties uz saulesbriļļu daudzveidību, kuru piedāvā ražotāji, var nonākt strupceļā. Tāpēc, izvēloties saulesbrilles jaunajai sezonai, izdomājiet, kādiem dzīves gadījumiem, jums ir vajadzīgs šis aksesuārs, kā arī pievērsiet uzmanību, katar modeļa, vairākiem parametriem:

Lēcu materiālam

Lēcām ir jābūt izgatavotām no augstvērtīga polimēra vai stikla. Katram, no šiem materiāliem ir savi plusi un mīnusi. Stikla lēca, pat pie maza aptumšojuma, lieliska neitralizē ultravioleto starojumu kaitīgumu un to nav tik viegli saskrāpēt. Labiem polimēriem arī ir augsta aizsardzības pakāpe, bet šis brilles būs vieglākas. Stikla brilles var izraisīt vairāk traumu, it īpaši, ja jūs nodarbojaties ar sportu, braucat ar velosipēdu vai mopēdu, nodarbojaties ar alpīnismu vai vindsērfingu.

Lēcu krāsa

Daudzi cilvēki uzskata, jo tumšāka lēcas krāsa, jo lielāku aizsardzību tā sniedz mūsu acīm. Bet, lai arī cik intensīva ir lēto briļļu lēcu krāsa, tā nav spējīga sniegt ne vismazāko aizsardzību. Turklāt, caur nekvalitatīvi nokrāsotu lēcu, mēs saņemam vēl lielāku porciju kaitīgo ultravioleto staru. Oftalmologi, katram atpūtas veidam iesaka brilles, ar kādu noteiktu krāsu. Piemēram, atpūtai pludmalē izvēlieties pelēkas vai tumši zaļas gammas lēcas, kalnu slēpošanai – dzeltenas, oranžas vai brūnas krāsas lēcas.

Polarizācija

Ja jūsu brillēm ir polarizētas lēcas, tad jūsu acis tiks pasargātas no intensīvās gaismas, kuras atstaro dažādas virmas un kura noved pie redzes pasliktināšanās. Polarizācija likvidēs starojumu skatoties uz mitru asfaltu, ledu, sniegu vai ūdens virsmu. Tādas brilles vajadzētu izvēlēties tiem cilvēkiem, kuriem nav ieteicama spoža gaisma, kā arī, tiem, kuri nodarbojas ar sērfingu, brauc ar kalnu slēpēm vai ceļo, sēžot pie automašīnas stūres.

Labām saulesbrillēm vienmēr ir marķējums, kurš palīdzēs izdarīt uzvēli, atkarībā no jūsu vajadzībām. Izlasīt to var aprakstā, kurus brillēm līdzi ievieto visi specializētie uzņēmumi. Tajā ir uzrakstīta informācija par apstākļiem, kuros brilles būs visoptimālākās (kalnu ceļojumi, atpūta pludmalē vai pastaigas pa pilsētu).

Marķējums 0, nozīmē, ka lēcas laiž cauri aptuveni 80 – 100% saules gaismas, 1 no 43 līdz 80%, 2 no 18 līdz 43%. šis brilles var izmantot pilsētā. Marķējums 3, nozīmē, ka lēca laiž cauri no 8 līdz 18% gaismas un der atpūtai pludmalē vai piepilsētas piknikā. Filtri, kuri ir marķēti ar 4, laiž cauri ne vairāk par 3 – 8% saules staru un tādas brilles var izmantot kalnos un tropisko valstu pludmalēs.