Kontaktlēcu cenas?

Kontaktlēcas, kā jau mums zināms ir dārgs prieks, un katrā ziņā ilgtermiņā noteikti ir dārgāks nekā iegādājoties brilles. Bet kontaktlēcas ir iegūstamas dažnedažādākajās valkāšanas laika konfigurācijās sākot no 1 dienas līdz mēneša kontaktlēcām un pat 6 mēnešu valkāšanas lēcām. šāda veida dažādība dod dažnedažādākos variants, kā lēcu lietotājam būtu izdevīgāk un  to arī centīšos šoreiz apskatīt.

 Kontaktlēcas iedalās 4 kategorijās, un šeit būs katra kategorija ar tai vidējo lēcu cenu par vienu lēcu pāri:

  • vienas dienas: 50 līdz 80(vidēji 70) santīmi

  • Mēneša 2 līdz 7 (vidēji 4.5) Lati

  • 3 mēnešu 5 – 10 (vidēji 7) Lati

  • 6 mēnešu 10-20 (vidēji 15) Lati

 Šie skaitļi parāda, ka katra nākamajā ilguma kategorija lēcas maksā vidēji gandrīz 2 reizes dārgāk, bet lai veiktu nopietnākus aprēķinus jāņem klāt arī lēcu valkāšanas laiki, jo pērkot katru dienu vienreizlietojamās lēcas noteikti būs neizdevīgāk, kā nopirkt mēneša lēcu tipu. Šoreiz apskatīsim visas 4 kategorijas, tikai cik izmaksātu katrs lēcu tips katrā ilguma kategorijā:

1 Diena      – 0.70  ,  4.5 , 7  , 15

1 Mēnesis – 21 , 4.5 , 7 , 15

2 Mēneši    – 44 , 9 , 7 ,15

6 Mēneši   – 126 , 27 , 21 , 15

Kā redzams pēc šiem skaitļiem, tad katrā laika intervālā ir savs līderis, un tas nozīmē, ka pirms jebkuru lēcu iegādāšanās jums jāizdomā laika intervāls, kurā jūs tās gribēsit nēsāt, kā arī varbūtība tās pazaudēt un nepieciešamību pirkt jaunas.

Pirmo reiz lietojot lēcas es ieteikt sākt ar 1 dienas kontaktlēcām izmēģināšanai, un tad iespējams pāriet uz garāka intervāla lēcām

lietotājiem, kas lieto lēcas katru dienu ieteikt 3 vai 6 mēnešu dzīves cikla lēcas, jo atkarībā no cilvēka, viņam patiks cietās vai mīkstās lēcas, bet šādā laika posmā jābūt uzmanīgākam, jo katrs nozaudētais lēcu pāris būs  7 vai 15 latus vērts un šī nauda jums tik atņemta no jūsu budžeta.

Lietotājiem, kas lieto lēcas šad tad pa brīvdienām, vai ballējoties /  sportojot es ieteiktu vienas dienas lēcu komplektu, kas nemaksā dārgi un jūs varēsit pēc katras lietošanas atbrīvoties no šīm lēcām, neliekot tās tīrītāj-nodalījumā.

Nepietiek naudas?

Ja tomēr jūs esat izvēlējies kontaktlēcas, sev vajadzīgajam laika intervālam, bet jums uz sitienu nav līdzekļu, tad vienmēr ir iespējams saņemt ātro kredītu, no kāda no Latvijas kreditoriem, kurus varat salīdzināt šeit. Protams, ātrie kredīti, nav ideāls piedāvājums, un aizņemties nekad nav viegli, bet ja tiešām vajag naudu, šie uzņēmumi peidāvā ļoti izdevīgus pakalpojumus!