Plānākās kontaktlēcas pasaulē

pasaules planakas kontaktlēcasKontaktlēcas ir daudzu cilvēku ikdienas sastāvdaļa, daudzi izvēlas briļļu vietā nēsāt lēcas, jo tās ir ērtākas vai vienkārši izskatās labāk. Tad nu kāda kompānija ir izgudrojusi pasaulē plānākas vienas dienas lēcas.

Japāņu kompānija “Menicon” ir izveidojusi lēcu komplektu ar nosaukumu „Magic” jeb latviski tulkojot „Maģija”, kurš satur lēcas, kuras ir atzītas par pašreiz tirgū pieejamām pasaulē plānākajām kontaktlēcām. Jaunā kompānijas izgudrotā tehnoloģija viņiem ļauj ražot lēcas, kuras ir par 12,5 % plānākas nekā parastās kontaktlēcas.

Šīs lēcas ir veidotas no materiāla, kas nodrošina ne tikai ka tās var būt īpaši plānas, bet tās arī spēj sevī un ap sevi  uzglabāt īpaši daudz ūdeni un mitrumu, jo to materiāls nodrošina, ka ūdens molekulas tiek pievilktas šīm lēcām, garantējot to nēsātājam komfortu visas dienas garumā, šīs lēcas un to nēsātāja acis neizžūs kā tas ir vairumā gadījumu, nēsājot citas lēcas.

Taču ne jau tikai pašas lēcas ir ļoti plānas. Arī to iepakojums ir super plāns – tas ir aptuveni 40 % plānāks par citiem lēcu tirgū pieejamiem vienas dienas kontaktlēcu iepakojumiem, lai to varētu ietilpināt pat naudas makā. Un papildus tā plānumam tas ir arī pieejams dažādos rakstos, lai padarītu to jautrāku un pievilcīgāku pircējiem.

Bet tas, ka lēcas un to iepakojums ir plāns nenozīmē, ka tās ir sliktākas vai to iepakojums ir sliktāk nodrošināts. Tieši otrādi, tieši šis plānais iepakojums ļauj šīs lēcas turēt daudz higiēniskākā vidē, un apkārtējai videi atklāta ir tikai lēcu ārējā virsma, kura nenonāk saskarē ar cilvēka aci, tādēļ nevar izraisīt ieausumus vai infekcijas. Un iepakojums sastāv no divām folija plāksnēm, nevis no plastmasas kā vairums lēcu iepakojumi, kuras cieši iekļauj lēcas, neļaujot tās saspiest vai bojāt.

Šīs lēcas ir pieejamas daudz un dažādos stiprumos sākot no -0,5 līdz pat -6,00, ļaujot modificēt un pielāgot tās ikvienam lēcu nēsātājam, lai tas var izbaudīt šo lēcu lielisko efektu, kā arī izbaudīt savu dzīvi bez brillēm un bez sausām acīm.